Aktualności

14.04.2022
WESOŁYCH ŚWIĄT

ŻYCZYMY WESOŁYCH ŚWIĄT

JAROCIN SPORT SP Z O. O. W JAROCINIE

 
12.04.2022
MINI FOTORELACJA
Brawo Wy ! Mini fotorelacja z dzisiejszego nurkowania na facebooku aquaparku !
12.04.2022
!!! UWAGA !!!
Zmiana godzin otwarcia Aquaparku w okresie Świątecznym
10.04.2022
OBÓZ NURKOWY W JAROCINIE
Dzisiaj po raz pierwszy w Aquaparku w Jarocinie zaczyna się OBÓZ NURKOWY dla osób niepełnosprawnych, który potrwa do piątku... już za 3 minuty będą pod wodą... trzymamy kciuki za nowych kursantów!
07.04.2022
OGŁOSZENIE O PRZETARGU

Roboty budowlane polegające na montażu paneli fotowoltaicznych realizowany w ramach zadania "Poprawa efektywności energetycznej obiektów rekreacyjno - sportowych Spółki Jarocin Sport Sp. z  o.o. w Jarocinie."

Numer postępowania JS/ZP/2/2022

Szanowni Państwo,
Informujemy, że w Jarocin Sport Sp. z o.o. w Jarocinie  postępowania o udzielenie zamówień publicznych o wartości równej lub przekraczającej kwoty określone w przepisach wydanych na podstawie art. 11 ust. 8 ustawy Prawo zamówień publicznych prowadzone są z wykorzystaniem platformy zakupowej.
Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom rynku postanowiliśmy wdrożyć Platformę Marketplanet e-Zamawiający, która będzie podstawowym narzędziem które umożliwi Państwu składanie ofert na drodze elektronicznej. Oznacza to, możliwość prowadzenia postępowań o udzielenie zamówienia publicznego w sposób elektroniczny, gwarantujący zachowanie pełnej poufności oraz najwyższych standardów bezpieczeństwa przekazu danych.
W przypadku pytań prosimy o skorzystanie z pomocy Centrum Wsparcia Klienta Info Marketplanet, które udziela wszelkich informacji związanych z procesem składania ofert, rejestracji czy innych aspektów technicznych, platformy, dostępne codziennie od poniedziałku do piątku w godz. 9:00 do 17:00 pod nr tel. 22 576 87 90 lub oneplace@marketplanet.pl gdzie otrzymacie Państwo pełne i profesjonalne wsparcie.
Wejście na platformę poprzez link:

https://jarocin.ezamawiajacy.pl/pn/jarocin/demand/notice/public/57142/details

 

Wszystkie postępowania o udzielenie zamówień publicznych będą publikowane powyżej.
W związku z powyższym prosimy o śledzenie zarówno platformy e-zamawiający i strony internetowej 

www.jarocinsport.pl

« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 » »|

Ta strona korzysta z plików cookies dla poprawnego funkcjonowania - użytkownik może zmienić ustawienia przeglądarki internetowej jak opisano w polityce plików cookies.